• 021-22020188
  • info@tourtoqeshm.com

سایر تورهای قشم

آخرین مطالب

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • http://tourtoqeshm.com

  • info@tourtoqeshm.com

درمانگاه های قشم
۱ مرداد

بیمارستان ها و درمانگاه های قشم

کسالت در طول سفر از آن اتفاق‌های ناگوار و دردناک است. بارها این اتفاق برای ما یا نزدیکانمان رخ داده که یکی از افراد گروه در طول سفر دچار بیماری یا کسالت شود. این اتفاق به خصوص برای کودکان جمع بیشتر اتفاق می‌افتد و نگرانی‌هایی را برای خانواده آنها ایجاد می‌کند.

اما اگر مسافر قشم هستید و به هر دلیلی به مراکز درمانی قشم نیاز دارید، به شما این تسکین خاطر را می‌دهیم که با وجود مراکز بهداشتی خوبی که در این منطقه وجود دارند، هیچ نگرانی بابت بیمار خود نخواهید داشت. در قشم و به خصوص در قسمت شرقی جزیره که قسمت اصلی آن است، درمانگاه‌های خوبی وجود دارد که با صرف زمانی بسیار کم، به این درمانگاه‌ها خواهید رسید.

راحت‌ترین راه برای دسترسی به این درمانگاه‌ها، سوال پرسیدن از مسئول هتلتان در قشم است. اما در ادامه به بعشی از مراکز درمانی اصلی قشم اشاره می‌کنیم:

– قشم هم مانند سایر نقاط کشورمان درمانگاه‌های تامین اجتماعی دارد که در این درمانگاه‌ها، به دارندگان دفترچه‌های بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی رایگان ارائه می‌گردد. درمانگاه امام رضا (ع) تامین اجتماعی و بیمارستان تامین اجتماعی هر دو در نزدیکی میدان امام قلی خان در انتهای بلوار ولیعصر قشم هستند.

– در سال ۱۳۹۳، درمانگاه تخصصی شبانه‌روزی شهید دارا در قشم افتتاح شد. این درمانگاه بزرگ و بسیار مجهز، با هزینه‌های بسیار مناسبی خدمات درمانی را به کلیه مراجعان ارائه می‌دهد. این درمانگاه در ورودی اول شهرک سام و زال در کنار بلوار آزادگان قرار دارد.

– در شهرستان‌های قسمت غربی جزیره هم مراکز درمانی متعددی هستند. درمانگاه بسیار مجهز جی جیان قشم هم به زودی در این منطقه افتتاح خواهد شد که نیازهای درمانی ساکنان این بخش از جزیره را به خوبی تامین خواهد کرد.

– علاوه بر این درمانگاه‌ها، در قسمت‌های مختلف جزیره هم چندین مرکز سلامت دولتی وجود دارد.

– اما درباره داروخانه: در قسمت‌های مختلف شهرستان قشم (شرق جزیره)، داروخانه‌هایی وجود دارند. به خصوص اگر با ماشین شخصی‌تان از بلوار ولی عصر عبور کنید، چندین داروخانه بزرگ را در کنارتان مشاهده خواهید کرد. اما باز هم توصیه می‌‌کنیم که اگر در هتل اقامت دارید، بهتر است ابتدا نظر مسئولان هتل را درباره نزدیک‌ترین داروخانه‌ها و مراکز درمانی قشم بپرسید.

بیماری و کسالت در هر سفری ممکن است اما امیدواریم که تور قشم را بدون هیچ کسالت و ناخوشی سپری کنید و خاطرات خوشش را تا سال‌ها در ذهن داشته‌باشید.

دیدگاه خود را بنویسید