• 021-22020188
  • info@tourtoqeshm.com

تور قشم نوروز ۹۸

تور های ویژه نوروز 98

تقریباً تمام گردشگران حرفه‌ای تصدیق می‌کنند که جزایر جنوبی ایران، بهترین انتخاب برای مسافرت‌های نوروزی هستند. هوای گرم و مطبوع که گاه دمای آن به 30 درجه می‌رسد، در آن زمان از سال تنها در این مناطق از ایران قابل دستیابی است و وجود سواحل زیبا، سبب می‌شود که گردشگران بتوانند در اوایل بهار و دقیقاً زمانی که سایر مناطق کشور، هوای سردی را تجربه می‌کنند، در جنوب ایران به آب‌تنی بپردازند. تور قشم نوروز 98 هم به مانند تور کیش، فضای مناسبی را برای انجام تفریحات آبی در اختیار گردشگران می‌گذارد؛ تفریحاتی که بسیاری از آن‌ها در کشور بی‌همتا هستند.

از این‌ها گذشته، تور قشم از ویژگی‌های بسیار مهم‌‌تری به نسبت همتای معروفش (جزیره کیش) سود می‌برد که گردشگران جدی‌تر را بیشتر از جزیره کیش به خود جذب می‌کند؛ مهم‌ترین ویژگی تور قشم، جاذبه‌های حیرت‌آور طبیعی‌ست که تقریباً تمام آن‌ها را تنها در این جزیره تجربه خواهید کرد! طبیعت قشم در بهار به اوج شکوفایی می‌رسد و به دلیل وقوع بهار زودرس در مناطق جنوبی ایران، گردشگران در تعطیلات نوروز قشم، طبیعتی استثنایی را تجربه خواهند کرد.

به نوعی تعطیلات نوروز، آخرین فرصت‌ها برای همراهی تورهای قشم است. چرا که در تابستان این مناطق بسیار گرم و مرطوب می‌شوند و عملاً گردشگران مجبور به تحمل شرایط سختی در سفرشان هستند. لذا آخرین تعطیلات درست و حسابی که می‌تواند گردشگران را برای تجربه یک تور پنج شش روزه به جزیره قشم برساند، همین تعطیلات نوروز است. از سوی دیگر به منظور بازدید از جزیره‌های هرمز و هنگام گردشگران به زمان بیشتری برای این تور احتیاج دارند و تعطیلات نوروز بهترین موقعیت برای تجربه سفری با فراغت کامل هستند.