• 021-22020188
  • info@tourtoqeshm.com

سایر تورهای قشم

آخرین مطالب

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • http://tourtoqeshm.com

  • info@tourtoqeshm.com

قشم یا کیش
۹ مرداد

قشم یا کیش؟

معمولا بسیاری از مسافران بین دو گزینه‌ی تور کیش و تور قشم، مردد هستند و سوال «کیش یا قشم؟» یکی از سوالات مهم آنها پیش از انتخاب مقصدشان است. ما سعی داریم با توجه به واقعیت‌های موجود در این دو جزیره و نظر مسافرانشان، به این سوال پاسخ بدهیم.

جواب سوال «قشم یا کیش» کاملا به این بستگی دارد که قصد شما از سفر به این جزیره‌ها چیست؛ خرید، تفریح و یا دیدن مناطق طبیعی زیبا.

کیش به نسبت قشم، فروشگاه‌ها و مراکز خرید جدیدتر و زیباتری دارد. اما قیمت کالا‌ها در قشم به مراتب مناسب‌تر از کیش است. به خصوص اگر بازارهای خاص و ارزان قشم را بشناسید، می‌توانید کالاهای خوب و ارزانی را پیدا کنید. البته در سال‌های اخیر، با توجه به استقبال مسافران از قشم و بنابراین افزایش تقاضاها، تفاوت میان قشم و کیش کمتر شده‌است. اما با این وجود باز هم قشم برای خرید مناسب‌تر از کیش است.

کیش شهر تمیزتر و جوان‌تریست. هتل‌های بسیار لوکس این شهر و تفریحات متنوع و جذابش، باعث شده تا کیش برای یک سفر تفریحی بهتر از قشم باشد. در کیش تفریح‌های متنوع‌تر و مدرن‌تری در انتظار شماست.

اما از لحاظ دیدنی‌های طبیعی، هر دو شهر حرف زیادی برای گفتن دارند. قرارگیری در میان خلیج فارسِ نیلگون و شرایط محیطی دیگر، فضاهای زیبایی را در هر جزیره خلق کرده‌است. با این حال، تنوع جاذبه‌های گردشگری طبیعی در قشم بیشتر از کیش است. جاذبه‌های طبیعی قشم، باشکوه‌تر، بکرتر و دست‌نخورده‌تر از جاذبه‌های طبیعی کیش هستند.

دیدگاه خود را بنویسید