• 021-22020188
  • info@tourtoqeshm.com

سایر تورهای قشم

آخرین مطالب

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • http://tourtoqeshm.com

  • info@tourtoqeshm.com

چرا به قشم سفر کنیم
۱۲ اسفند

چرا به قشم سفر کنیم؟

انسان‌ها عموماً دو دسته‌اند! دسته‌ای که از قبل می‌دانند چه می‌خواهند و چرا آن را می‌خواهند، و دسته‌ای که همیشه لنگ انتخاب کردن و دلایل انتخاب‌هایشان هستند. این دسته دوم که عموماً ایرانی و گردشگرند(!) کسانی هستند که در تصمیم‌گیری برای انتخاب محل مسافرت و تورها و هتل‌ها و… دچار مشکل می‌شوند؛ البته مشکل بدین معنی که در مورد بعضی موارد تردید دارند و سؤالاتی نظیر: به کجا سفر کنیم؟، ارزان‌ترین تورها کدام‌ها هستند؟، چگونه هتل رزرو کنیم؟، چگونه پرواز رزرو کنیم؟ و… در ذهن‌شان شکل می‌گیرد. اما نیازی به نگرانی نیست. جزیره قشم به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها در مقابل شماست!

جزیره قشم

جزیره قشم

جزیره قشم که بزرگ‌ترین جزیره خلیج فارس و به جرئت دیدنی‌ترین جزیره آن از لحاظ ویژگی‌های طبیعی و جاذبه‌های گردشگری‌ست، همه ساله در اواخر زمستان و مخصوصاً در تعطیلات نوروزی میزبان گردشگران داخلی و خارجی‌ست که خود را با اتومبیل یا با تورهای قشم به جزیره اسرارآمیز رسانده‌اند. یکی از دلایلی که می‌توان در جهت قوت بخشیدن به صحت این تصمیم برشمرد، ویژگی‌های آب‌وهوایی متغیر و گرم و مرطوب این جزیره است که به نوعی بهترین زمان برای سفر به قشم، اواخر زمستان و اوایل بهار است؛ چرا که در اواخر اردیبهشت ماه هوای قشم مطابق اصول نواحی جنوبی ایران به شدت گرم می‌شود و شرایط را برای تجربه یک سفر خوب و دلچسب سخت می‌کند. پس اگر تصمیم به سفر به قشم گرفته‌اید، زمان زیادی برای عملی کردن تصمیمتان در شرایط مطلوب باقی نمانده است! اما شاید دوباره بپرسید که: اصلاً چرا باید به قشم سفر کنیم؟!

جزیره قشم

جزیره قشم

جزیره قشم زیباترین جزیره خلیج فارس است. گنبد نمکی نمکدان، قلعه پرتغالی‌ها، دره ستارگان، چشمه‌های طبیعی، جنگل‌های اعجاب‌آور حرا، ساحل مرجانی، غارهای خربس و ده‌ها منطقه بکر دیگر در این جزیره باعث شده که قشم به عنوان یکی از بهترین مناطق گردشگری کشور مطرح شود که پکیج کاملی از ویژگی‌های گردشگری و طبیعی را در کنار پوشش گیاهی و جانوری بسیار متنوع، در معرض دید گردشگران می‌گذارد. در کنار تمام این جاذبه‌ها، مراکز تفریحی بسیار زیادی هم در قشم وجود دارد که می‌توان به عنوان نمونه از: اولین ژئوپارک ایران و خاورمیانه که در سال ۲۰۰۶ در یونسکو به ثبت رسیده است، پارک دلفین‌ها، مجتمع‌های تجاری و مراکز خرید بزرگ که تمام نیازهای‌تان را برطرف می‌کنند و بهترین گزینه برای خرید از نمایندگی‌ برندهای بزرگ جهان هستند و… نام برد. پس بهتر است که دست از سؤالات و تردیدها بردارید و مقصد سفرتان را انتخاب کنید! اگر به دنبال آفر تور قشم و تورهای لحظه آخری قشم هستید هم، سالیان سفر و مشاورانش در خدمت شما هستند. دیگر تردید نکنید! جزیره قشم مقصد مناسب و تجربه مطلوبی‌ست که از یک سفر نوروزی انتظار دارید.

دیدگاه خود را بنویسید