• 021-22020188
  • info@tourtoqeshm.com

سایر تورهای قشم

آخرین مطالب

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • http://tourtoqeshm.com

  • info@tourtoqeshm.com

پارک نوپک قشم
۱۵ اردیبهشت

پارک نوپک؛ بزرگ‌ترین پارک کروکدیل خاورمیانه

جزیره‌ی قشم یکی از متفاوت‌ و جذاب‌ترین مناطق ایران است که جاذبه‌های گردشگری و توریستی زیادی را در دل خود جای داده است. این جزیره هرساله پذیرای هزاران گردشگر و توریست خارجی و داخلی می‌باشد که با تور قشم به این جزیره سفر می‌کنند و از زیبایی‌های آن لذت می‌برند. صنعت گردشگری در طی چند سال گذشته رشد قابل قبولی را در این جزیره زیبا داشته است و توریست‌هایی که وارد این جزیره می‌شوند لقب عجایب هفتگانه را به آن داده‌اند. تور کیش و قشم از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و سفر تجربه‌ی بی‌نظیری را رقم می‌زند. حتماً بسیاری از افرادی که به این جزیره سفر می‌کنند از جاذبه‌های گردشگری متعدد در این جزیره همانند جنگل حرا، جزیره‌ی ناز، دره‌ی ستاره، غار خربس و بسیاری دیگری شگفت زده خواهند شد.

پارک نوپک قشم

پارک نوپک قشم

یکی از جذابیت‌های سفر به قشم بازدید از پارک نوپک کروکدیل می‌باشد که در سال ۲۰۱۱ افتتاح شد و بزرگ‌ترین پارک کرودکدیل خاورمیانه محسوب می‌شود. در این پارک انواع کروکدیل‌های مختلف در سایزهای متنوع در آب‌های شور نگه‌داری می‌شوند. بزرگ‌ترین کروکدیل ایران نیز در این مجموعه وجود دارد و بازدید از آن تجربه‌ی خاطره‌انگیزی را برای گردشگران رقم خواهد زد. در این پارک علاوه بر کروکدیل، انواع خزنده‌های دیگر همانند آفتاب‌پرست، سوسمار و… وجود دارد. پارک نوپک علاوه بر تفریح، جنبه‌ی آموزشی نیز دارد و بسیاری از اردوهای آموزشی در آن برگذار می‌شود.

تا کنون افراد سرشناس زیادی از این پارک بازدید کرده‌اند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به سفیر ایتالیا اشاره کرد. این مجموعه تحت قوانین کنوانسیون بین‌المللی حفظ حیوانات مدیریت می‌شود و مجوز سازمان‌های محیط زیست، شیلات و دامپزشکی را دارد. پارک نوپک همه‌روزه از ساعت ۸ تا ۲۰ پذیرای گردشگران می‌باشد.

دیدگاه خود را بنویسید