• 021-22020188
  • info@tourtoqeshm.com

سایر تورهای قشم

آخرین مطالب

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • http://tourtoqeshm.com

  • info@tourtoqeshm.com

هتل سما 2 قشم
۲۶ اسفند

هتل آپارتمان سما ۲ قشم

هتلی آپارتمانی نوساز در جزیره قشم و متشکل از ۱۶ سوئیت کامل؛ هتل آپارتمان سما ۲ که در سال ۹۴ و در ۴ طبقه به بهره‌برداری رسیده است، یکی از بهترین میزبان‌ها برای تور قشم محسوب می‌شود. این هتل که در فاصله ۵۰۰ متری دریا قرار گرفته است، شامل سوئیت‌های دو خوابه‌ای‌ست که در ظرفیت‌های ۴ نفره و ۵ نفره در اختیار مهمان‌ها قرار می‌گیرد.

امکانات زیادی در این هتل وجود دارد که همگی در کیفیت بالایی به مهمان‌ها عرضه می‌شوند و این هتل را در میان هتل‌های قشم متمایز می‌کند. البته بهتر است که بدانید اگر با اتومبیل شخصی به قشم سفر می‌کنید، این هتل پارکینگ ندارد؛ با این حال خیابان مقابل هتل محل امنی‌ست و کارکنان هتل هم از خودروهای شما مراقبت خواهند کرد.

یک سالن صبحانه با ظرفیت ۵۰ نفر در این هتل وجود دارد و مهمان‌ها می‌توانند برای صرف صبحانه باکیفیت هتل از آن استفاده کنند. لابی هتل هم محل مناسبی برای گذراندن وقت و گفت‌وگو با دوستان و سایر مهمان‌های هتل است. همچنین کافی‌شاپ ۲۴ ساعته هتل هم می‌تواند در زمان خستگی با قهوه داغی از شما پذیرایی کند.

هتل سما ۲ قشم از معدود هتل‌های قشم است که امکان اجاره اتومبیل با راننده را به مهمان‌هایش ارائه می‌دهد و همچنین مهمان‌ها می‌توانند از تاکسی سرویس شبانه‌روزی این هتل هم استفاده کنند. خدمات مهم دیگری نظیر: خدمات پزشکی، واکس کفش، اتاق بار و چمدان، تهیه بلیط، روم سرویس ۲۴ ساعته و… از دیگر فعالیت‌هایی هستند که این هتل در جهت رفاه مهمان‌هایش برعهده می‌گیرد.

دیدگاه خود را بنویسید